Керівника Закарпаття Віктора Микиту обрали головою Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Дата: 03.03.2023 15:34

Таке рішення сьогодні під час засідання одноголосно прийняли члени Палати регіонів Конгресу – керівники ОВА та обласних рад з усієї країни.

«Це велика честь і відповідальність. В умовах повномасштабної війни регіони показали, що здатні виконувати завдання загальнодержавного значення, самостійно генеруючи проєкти та ідеї для розвитку територій, консолідуючи й концентруючи зусилля громад і місцевої влади для спільної перемоги над окупантами.

Дякую Президентові України Володимиру Зеленському і членам Конгресу місцевих та регіональних влад за довіру. Разом працюємо – разом переможемо! Слава Україні! Героям слава!» – наголосив Віктор Микита.