На Закарпатті відзначили найкращих освітян

Дата: 08.03.2023 14:50

Керівництво краю нагородило переможців та лауреатів обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023».

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита привітав талановитих, креативних і відданих фахівців своїй справі, наголосивши, що сьогодні нашими освітянами захоплюється увесь світ.

«Вони проводять уроки і навчають школярів в укриттях та бомбосховищах. Роблять це так, щоб у дітей не було стресу. Це під силу тільки нашим педагогам, котрі сильні духом, мудрі, досвідчені та високопрофесійні», – зазначив очільник краю.

За почесне звання «Учитель року – 2023» на обласному етапі національного відбору в номінаціях «Захист України», «Основи здоров’я», «Початкова освіта», «Фізична культура» змагалося понад 70 педагогів. Уже зовсім скоро четверо найкращих освітян представлять Закарпаття на всеукраїнському рівні.

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита та очільник обласної ради Володимир Чубірко відзначили переможців і лауреатів грамотами, дипломами та грошовими преміями.

Вітаємо закарпатських освітян з високими досягненнями, бажаємо успіху та перемог!Фото без описуФото без опису