Оголошено прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проєктів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю у 2023 році

Дата: 10.03.2023 16:36

Міністерством молоді та спорту України здійснюються Українсько-Польські обміни молоддю відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 року №1017.

Мета юбмінів молоддю - активізація співробітництва між українською та польською молоддю задля розбудови дружніх взаємин між народами цих країн.

1 березня 2023 року Мінмолодьспортом оголошено прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проєктів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю у 2023 році, що триватиме до 31 березня 2023 року.

Пріоритети конкурсу 2023 року:

1. Відкривання спільного минулого і культурної спадщини.

2. Розвиток підприємницьких компетентностей молоді та підтримка підприємницьких ініціатив.

3. Поглиблення співпраці та обмін досвідом між молодіжними працівниками, молодіжними центрами та молодіжними організаціями у сфері технічної і галузевої освіти з урахуванням впровадження цифрових технологій.

4. Підтримка ініціатив молоді, спрямованих на подолання наслідків війни росії проти Україні, допомога молоді, яка постраждала від агресії росії проти України, зокрема через волонтерство.

5. Зміцнення міжкультурного діалогу шляхом створення умов для відкритості і взаємоповаги серед молоді.

Документи приймаються до 15:00 31 березня 2023 року у друкованій формі (у 2-х примірниках) за адресою: м.Київ, вул.Еспланадна,42 к.418, та електронній формі (depmolpolmms@gmail.com).

Детальніша інформація за посиланням: bit.ly/41AXXqe