З Днем українського добровольця!

Дата: 14.03.2023 13:53

Фото без описуДень українського добровольця відзначається як символ відданості нації, патріотизму, волі та готовності захищати свою рідну державу.

Сьогодні вшановуємо усіх мужніх чоловіків та жінок, які за покликом серця, з глибоким почуттям громадського обов’язку, узяли до рук зброю та стали щитом на захист України.

Дата  - 14 березня обрана на честь подій 2014 року, коли добровольці з Самооборони Майдану прибули на військовий полігон у Нових Петрівцях. З них було сформувано Перший добровольчий батальйон, який брав участь в АТО.

Одним з найвідоміших добровольчих батальйонів в наш час є полк "Азов", сформований в травні 2014 року в Маріуполі.

З початком повномасштабної війни тисячі добровольців пішли на захист країни, нині вони продовжуть боротьбу в ЗСУ на сході та півдні нашої держави.

Ми вдячні за героїзм, мужність самопожертву воїнам-добровольцям, які боряться за збереження суверенітету та незалежності України!

Вічна пам'ять Героям, які віддали своє життя за незалежну, єдину, соборну Україну!.

Разом до перемоги!

Слава ЗСУ!