Очільник району разом з керівництвом області вшанували пам’ять січовиків Карпатської України

Дата: 15.03.2023 11:40

Сьогодні відзначають 84-ту річницю з дня проголошення незалежності Карпатської України. Цього дня також вшановують подвиг відважних воїнів, які полягли за свободу своєї держави.

Перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький узяв участь у церемонії покладання квітів до Пам’ятного Хреста, встановленого на честь загиблих карпатських січовиків у меморіальному комплексі «Красне поле» неподалік міста Хуст.

«Тут відбувся страшний і кровопролитний бій.

Січовики відстоювали найцінніше – незалежність, свободу жити на своїй землі і небажання коритися.

Вічна слава всім Героям, які віддали своє життя за вільну Україну!» - наголосив Мирослав Білецький.

В урочистостях також взяли участь голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко, керівники органів місцевого самоврядування, правоохоронних структур, духовество, військовослужбовці та громадськість.