До лав «Гвардії наступу» запрошують вмотивованих та відважних українців, які мріють про Перемогу й готові наближати її зі зброєю в руках.

Дата: 18.03.2023 10:08

Фото без описуОхочі приєднатися – робіть свій вибір уже сьогодні.

Мета нових штурмових підрозділів - масштабний контрнаступ і повна деокупація українських земель.

Набір триває до 1 квітня. Вступай!

Гвардія наступу – це вісім штурмових бригад МВС України, шість з яких створюються в складі Національної гвардії України й по одній бригаді – в складі Національної поліції та Державної прикордонної служби.

Найкращі серед найбільш мотивованих уже тренуються, команда Гвардії наступу щодня більшає і стає сильнішою.

Охочі приєднатися можуть подати заявку на сайті «Гвардії Наступу» https://bit.ly/3wTvyxj, або прийти у ЦНАПи Берегівщини за такими адресами:

• м.Берегове, вул.Верешмарті, 3;
  • м.Виноградів, вул.Миру, 3.

пн-пт з 8:00-17:00, сб-нд з 10:00-14:00

Також працює телефон “гарячої” лінії 📞 080-010-00-20, де можна проконсультуватися і отримати інформацію.

Не втрачайте свій шанс приєднатися до тих, хто звільнить Україну. Долучайся до Гвардії наступу

Настав час повертати своє!