Набув чинності закон про Антикорупційну стратегію України до 2025 року

Дата: 10.07.2022 09:08

Сьогодні відповідний документ набирає чинності, підписаний Президентом України 7 липня.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) з Урядом, громадськістю та бізнесом уже розпочали спільну роботу над розробкою державної програми з виконання Антикорупційної стратегії. У ній будуть визначені конкретні завдання для подолання корупції та органи влади, відповідальні за їх виконання. НАЗК забезпечить максимально інклюзивний процес.

Крім того, НАЗК розробить спеціальний IT-інструмент, аби громадськість могла слідкувати за виконанням  Антикорупційної стратегії.

Чому НАЗК з партнерами так чекали на ухвалення цього Закону?

•  Антикорупційна стратегія прискорює європейську інтеграцію держави. Питання про наявність такої стратегії зокрема є і в опитувальнику ЄС, який заповнювала Україна.
  • Забезпечить командну роботу усіх державних органів з побудови доброчесної влади та справедливого суспільства.
  • Сприятиме прозорій відбудові України після перемоги.

Нагадаємо, 20 червня Парламент ухвалив Закон, яким затвердив Антикорупційну стратегію України до 2025 року.Фото без опису