На Берегівщині оголошено проведення безстрокової акції «Закарпаттю - чисте довкілля» та місячника «Чисті узбіччя»

Дата: 31.03.2023 10:30

Шановні керівники територіальних громад, установ, підприємств, організацій всіх форм власності, їх трудові колективи та мешканці Берегівщини!

З метою поліпшення санітарного стану та благоустрою населених пунктів територій Берегівського району оголошено проведення безстрокової акції «Закарпаттю - чисте довкілля» та місячника «Чисті узбіччя».

Такі заходи спрямовані на покращення естетичного та санітарного стану територій, об'єктів масового перебування та відпочинку населення, ліквідації стихійних засмічень, озеленення територій та створення нових насаджень.

Громадський обов’язок кожного - пам’ятати і всебічно сприяти оздоровленню природи, що нас оточує. Тому давайте дбати про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого краю.

Тож усіх небайдужих запрошуємо приєднатися до Дня довкілля і внести свій посильний внесок.