Процес системної трансформації освітньої сфери для забезпечення нової якості освіти Берегівського району

Дата: 04.04.2023 16:14

Фото без описуНа сьогодні в Україні відбувається активний процес системної трансформації освітньої сфери для забезпечення нової якості освіти на всіх рівнях.

4 квітня відбулася відеоселекторна нарада з керівниками органів управління освітою місцевих рад щодо роботи з розроблення перспективного плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти в Берегівському районі.

Нарада відбулася під головуванням заступниці голови Берегівської РДА Єви Данич за участю начальника відділу з питань освіти Ярослави Турані.

Розглянули важливі питання:

☑️ етапи трансформації мереж освітніх закладів Берегівщини;

☑️ перспективи формування профільних ліцеїв у громадах ;

☑️ створення належних умов для отримання здобувачами освіти ґрунтовних знань, практичних навичок для подальшого успішного навчання на вищих рівнях освіти та кар’єрного зростання.

«Перед нами стоїть важливе завдання, яке стосується інтересів дітей та їх гарантованого права на доступ до якісної освіти, тож приймаючи відповідні рішення на місцях у кожній громаді, ми повинні вдосконалювати всі законодавчі зміни в освітній системі», - наголосила Єва Данич.

Нагадаємо, що в рамках Закону України «Про освіту» до 2027 року в Україні буде завершена реформа загальної середньої освіти, яка передбачає створення нових закладів освіти – профільних ліцеїв, у яких здобуватимуть освіту учні 10, 11 та 12 класів.