Привітання очільника Берегівського району зі святом світлого Христового Воскресіння

Дата: 16.04.2023 09:35

Фото без описуВітаю з Великоднем!

Це свято завжди символізує відродження, спасіння і перемогу світла. Це великий день перемоги Життя над смертю.

Тож нехай Божа милість покладе початок новим перемогам і звершенням у житті українців!

Нехай здійсняться всі ваші добрі задуми і справи, мрії і прагнення.

Нехай Господь оберігає всіх нас, захищає на полі бою наших воїнів, дарує їм сили та витривалість у боротьбі з ворогом.

Згадаймо у молитвах тих, хто віддав життя за Україну і тих, хто зараз боронить рідну землю на фронті.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрус!