На Закарпаття прибула делегація федеральної землі Бургенланд Республіки Австрія

Дата: 19.04.2023 16:14

В Ужгород з візитом прибула делегація з австрійського Бургенланду. Співпраця нашого регіону та федеральної землі триває вже понад рік, зауважив заступник голови ОВА Василь Іванчо.

Керівництво краю під час зустрічі з президенткою парламенту Бургенланду Вереною Дунст обговорили результати такої роботи та подальші кроки у спільній діяльності.

Від початку повномасштабного вторгнення понад 2 тисячі українців знайшли прихисток у федеральній землі, значна частина з них і надалі там проживає. За словами президентки парламенту, для усіх створили відповідні умови, аби наші люди в Австрії почувалися як удома, були інтегровані в суспільство.

Водночас розглянули можливості співпраці наших громад з громадами Бургенланду, щоб ефективніше обмінюватися досвідом, підтримувати один одного, втілювати спільні проєкти й розвивати регіони. Порушили і питання виноградарства, виноробства, вівчарства тощо.

«Приємно також було отримати вітання від глави Уряду землі Бургенланд Республіки Австрія Ганса Петера Доскоціла та всіх українців, які нині там проживають.

Хочу ще раз подякувати нашим друзям за візит. Така підтримка для нас дуже цінна», – наголосив Василь Іванчо.