Онлайн - участь керівництва району в засіданні Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України.

Дата: 20.04.2023 12:43

Сьогодні начальник Берегівської РВА – голова РДА Віталій Матій разом з першою заступницею голови Євою Данич, заступником голови Берегівської районної ради Михайлом Кочішем та головами територіальних громад Берегівського району взяв онлайн - участь в засіданні Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України.

Захід проходив за участі 141 учасників із 17 країн та міжнародних організацій, представників центральної та місцевої влади, очільників різних відомств,  начальників військових адміністрацій усіх регіонів України.

На засіданні обговорили реінтеграцію українських територій, подолання гуманітарних викликів,відновлення життєдіяльності громад, розмінування та інноваційного розвитку територій України.

«Такі заходи є важливими для нашої держави, оскільки вони дають можливість учасникам висловлювати свої ідеї та ділитися напрацюваннями у питаннях відновлення та розвитку територій України. Також, вони сприяють поглибленій співпраці між Україною та іншими країнами, що є важливим для зміцнення міжнародних відносин", - зазначив Віталій Матій.