Алгоритми дій для родин зниклих безвісти

Дата: 23.04.2023 13:43

Алгоритми дій для родин зниклих безвісти

Родини зниклих безвісти часто не знають, як діяти та до яких органів звертатися з питань, які їх хвилюють.

Зокрема, серед найбільш поширених запитань:

• Взаємодія родин зниклих із територіальними центрами комплектації та соціальної підтримки.

• Як отримати інформацію про слідчого, який веде кримінальне провадження.

• Оформлення грошового забезпечення зниклого безвісти військовослужбовця.

• Як отримати витяг із Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Мінреінтеграції підготувало алгоритми дій щодо найбільш актуальних питань. Алгоритми розроблено на підставі запитів, які надходили на гарячі лінії Уповноваженого зі зниклих безвісти. Відповіді на найбільш актуальні запитання наведені за посиланням - https://minre.gov.ua/.../algorytm-dij-dlya-rodyn-znyklyh.../

Нагадуємо!

У Закарпатській області працює регіональна координаторка Офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, – Власта Рейпаші.

Звернутися до представництва Офісу Уповноваженого можна:

•  за адресою: м. Ужгород, пл. Народна, 4 (каб. 132);
  •  за телефонами: +38 (050) 665-45-25 та +38 (067) 005-33-55.

Регіональна координаторка надасть роз’яснення щодо алгоритму дій, коли ваша близька людина довгий час не виходить на зв’язок або ж коли вже надійшло підтвердження правового статусу особи, зниклої безвісти за особливих обставин.

«Під час особистого звернення треба повідомити про зниклу особу всі відомі деталі про обставини та місце її зникнення. Також дуже важливими є особливі прикмети: група крові, шрами, татуювання, переломи, родимі плями, зубна карта тощо. Якщо після звернення до нас стали відомі додаткові факти про зниклого, слід обов’язково про них повідомити. Кожна деталь дуже важлива для розшуку!» – наголосила регіональна координаторка Власта Рейпаші.

• 📞 Нагадуємо, працює гаряча лінія Уповноваженого зі зниклих безвісти: 0 800 339 247.
  • 📞 Повідомити про зниклих також можна особисто Уповноваженому за телефоном (099) 792-01-26.

У вихідні можете надсилати повідомлення у Viber і Telegram на номер (095) 896-04-21.