Відбулася селекторна нарада щодо розміщення сортувальних станцій на території Закарпатської області

Дата: 28.05.2023 14:15

За ініціативи Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України відбулася селекторна нарада під головуванням першого заступника голови Закарпатської ОВА Мирослава Білецького, за участю радника Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Сергія Довгалюка.

Участь у нараді взялизаступник голови Берегівської РВА Іштван Локіта та в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та інфраструктури Євген Дуридівка.

На порядку денному обговорювались питання щодо розміщення сортувальних станцій на території Закарпатської області, згідно розробленого Міністерством довкілля Національного плану розміщення заводів з оброблення відходів по всіх областях.