Очільник Закарпатської області привітав закарпатських прикордонників із професійним святом

Дата: 29.04.2023 09:30

Напередодні професійного свята керівництво області привітало закарпатських прикордонників.

Саме вони одними з перших стали на захист України під час повномасштабного вторгнення Росії, невтомно тримали оборону держрубежу та донині боронять нашу незалежність. Відтоді вони щодня проявляють свою мужність, героїзм і незламність, зазначив голова ОВА Віктор Микита.

З нагоди свята очільник краю відзначив військовослужбовців Чопського та Мукачівського прикордонних загонів. Віктор Микита особисто подякував кожному за службу й вірність присязі та наголосив, що вони справжні герої нашої країни.

Спільною відзнакою обласної ради та ОВА – нагрудним знаком «За розвиток Закарпаття» – нагородили:

- Івана Коцура – капітана, помічника начальника відділу - начальника відділення моніторингу обстановки відділу прикордонної служби «Вилок» (тип В) 27 прикордонного загону імені героїв Карпатської Січі Державної прикордонної служби України;

- Павла Гриба – старшого солдата, помічника начальника відділу прикордонної служби «Чоп» (тип С) з логістики 94 прикордонного загону Державної прикордонної служби України.

Глибока шана і вічна пам'ять нашим воїнам, які поклали своє життя в боротьбі за незалежність та суверенітет України.Фото без описуФото без опису