Голова Берегівської РДА - начальник РВА Віталій Матій привітав прикордонників з професійним святом

Дата: 30.04.2023 09:33

30 квітня вшановуємо мужність і героїзм захисників державного кордону України.

Голова Берегівської РДА Віталій Матій привітав військовослужбовців із 27-го прикордонного загону імені героїв Карпатської Січі з професійним святом - Днем прикордонника.

За високу професійну майстерність, зразкове виконання обов’язків, старанність, проявлену ініціативу та відданість Україні найкращих прикордонників відзначили Подяками голови РВА й грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

«Вітаю та щиро дякую за сумлінну службу, мужність та вірність своєму народу.

У цей нелегкий час ви виконуєте одне з найважливіших завдань - зберігаєте недоторканість та спокій на рубежах української землі. Ви стоїте на захисті безпеки та миру не лише України, але й усієї Європи.

Всім, хто виконує службово-бойові завдання із захисту державного кордону сьогодні, бажаємо повернутися додому з миром, живими та неушкодженими.

Схиляємо голови перед героями-прикордонниками, які віддали життя за Україну. Будьмо гідними їх пам'яті!», - зазначив у своїй вітальній промові очільник району.

Незламного духу вам у відстоюванні територіальної цілісності!Фото без описуФото без описуФото без опису

Слава Україні та її захисникам!