До уваги мешканців Берегівщини!

Дата: 03.05.2023 14:20

Берегівська района військова адміністрація закликає дотримуватися елементарної інформаційної безпеки про зниклих осіб безвісти за особливих обставин.

У зв’язку з воєнними діями через вторгнення Росії в Україну рідні втрачають зв‘язок з близькими чи друзями.

Якщо близька людина зникла чи не виходить на зв’язок і у вас є підстави вважати, що вона могла бути позбавлена свободи, депортована чи примусово вивезена на непідконтрольну Уряду України територію, не пишіть про це у соцмережах, не виставляйте фото у військовій формі, не вказуйте номер частини, звання та решту персональних даних. Адже вказані персональні дані, тощо може зашкодити як зниклим так і їх близьким.

Також звертаємося до представників медіа. Не публікуйте особисті дані зниклих безвісти. Не допомагайте ворогові збирати інформацію про наших захисників!

Ті ж, хто втратив зв’язок із рідною людиною, не зволікайте, зверніться до відповідних компетентних органів та чітко дотримуйтеся розробленого державою алгоритму дійФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису