На Берегівщині відбувся І етап гри «Сокіл» («Джура») серед роїв молодших вікових груп

Дата: 02.05.2023 15:31

Під керівництвом першої заступниці голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання районного штабу щодо проведення районного етапу змагань і конкурсів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

З метою розвитку національно-патріотичних осередків самовиховання дітей, вдосконалення форм і методів виховної роботи в закладах освіти Берегівщини вже проведено І етап гри серед роїв молодших вікових груп.

Після перегляду та обговорення поданих матеріалів, оформлених відповідно до вимог критеріїв оцінки матеріалів конкурсу,  комісією підведено підсумки та визначено фаворитів серед наймолодших учасників змагань.

Переможцями І (районного) етапу заочного конкурсу серед роїв молодших вікових груп став рій «Котигорошко» Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Виноградівської міської ради, який надалі представлятиме Берегівський район у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Вітаємо з перемогою!

Дякуємо всім учасникам – учням і вчителям. Ви всі - переможці, адже головне – це участь!