На перетині кордону через КПП «Дякове» працює безкоштовний онлайн сервіс «єЧерга»

Дата: 09.05.2023 16:58

Фото без описуЗапрацював безкоштовний онлайн сервіс «єЧерга» на перетин кордону через КПП «Дякове» с.Неветлефолу, Берегівського району.

Така послуга вже доступна на сайті echerha.gov.ua. або мобільному застосунку «єЧерга» .

Про це повідомив очільник Берегівського району Віталій Матій.

За його словами, 10 травня 2023 року о 8.00 часу почне діяти електронна черга перетину кордону  на контрольно-пропускному пункті «Дякове». Такий додаток дає можливість міжнародним перевізникам попередньо записатися на перетин кордону та приїхати на пункт пропуску у заздалегідь призначений час. Натомість, це значно покращить безпеку дорожнього руху, знизить потік вантажних транспортних засобів та дозволить оптимізувати час, витрачений на перебування в черзі при очікуванні на проїзд через кордон.

єЧерга – це сервіс, аналогів якого немає в жодній країні Європейського союзу. Він повністю безкоштовний. Реєстрація – з будь-якого пристрою з виходом в інтернет.