Засідання районного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей Берегівського району

Дата: 11.05.2023 16:06

Під головуванням заступниці голови районної державної адміністрації Єви Данич відбулось засідання районного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей.

В ході засідання присутні обговорили ряд важливих питань щодо якісного літнього оздоровлення та відпочинку дітей району у 2023 році, враховуючи воєнний стан в Україні, а саме:

• відповідність усіх здорових та безпечних критеріїв у наданні послуг під час оздоровлення дітей;
  • можливість   організації відпочинку дітей через релігійні, громадські та благодійні організації, що знаходяться на території району;
  • забезпечення санітарно-епідемічного нагляду за дотриманням вимог санітарного законодавства й норм охорони здоров'я та безпеки відпочинку дітей;
  • здійснення заходів щодо забезпечення протипожежної безпеки на об’єктах із постійним або тимчасовим перебуванням дітей;
  • готовність до роботи пришкільних та відпочинкових закладів системи позашкільної освіти.

За підсумками засідання прийнято рішення рекомендувати територіальним громадам нашого краю забезпечити своєчасне виконання усіх законодавчих вимог щодо  відкриття та належного функціонування дитячих таборів й пришкільних закладів системи позашкільної освіти до початку літнього відпочинкового періоду.