На Берегівщині стартували проміжкові змагання місцевого етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 15.05.2023 09:52

У територіальних громадах Берегівщини стартували проміжкові змагання  місцевого етапу - таборування роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яке поєднує військово-спортивну, туристично-краєзнавчу та культурно-просвітницьку роботу, сприяє досягненню виховного ідеалу гри – формування козацько-лицарського типу сучасної молодої людини.

Таборування відбуваються у Берегівській, Великобийганській, Виноградівській, Королівській та Пийтерфолвівській громадах району де учасники  демонструватимуть вправність та гострий розум.

Очільник Берегівської районної військової адміністрації Віталій Матій  взяв участь в урочистому відкритті даного етапу гри у Великобийганській територіальній громаді, дав старт та побажав всім учасникам натхнення, якнайкраще виступити на змаганнях, гарно відпочити та отримати задоволення від спілкування з новими друзями.

Нехай ніщо і ніколи не псує планів і мрій!

Успіхів усім командам і нехай переможуть найкращі!