Вітання очільника району Віталія Матія з Днем матері

Дата: 14.05.2023 09:43

Дорогі матері!
Щиро вітаю Вас зі святом - Днем Матері.

Ви зуміли поєднати в собі мудрість, ніжність та героїзм. Ви даруєте любов, турботу та щоденні молитви за збереження дітей та онуків на життєвих дорогах.

Добра Вам, здоров’я, любові та благословення на довгі роки під мирним українським небом! Нехай Ваше материнське серце не знає смутку а на обличчях були лише сльози щастя та гордості за дітей.

Особливі слова подяки матерям, чиї сини та дочки стоять на захисті нашої держави. Схиляємо голови перед матерями та дружинами загиблих Героїв, які поклали своє життя на вівтар служіння Україні за мир і спокій кожного з нас.

З повагою голова Берегівської РДА -  начальник Берегівської РВА Віталій Матій