Послуга з реєстрації нерухомості на порталі Дія доступна на Закарпатті

Дата: 19.05.2023 11:59

Послуга з реєстрації нерухомості на порталі Дія відтепер доступна в Закарпатській області.

Усього за декілька кліків можна отримати підтвердження права власності на нерухоме майно.

Це допоможе захиститися від підробки документів і шахрайських схем, убезпечити особисті дані від зникнення чи знищення та за необхідності отримати виплату за програмою єВідновлення.

Як скористатися послугою?

На порталі Дія натисніть Послуги ➡️ оберіть розділ Земля, будівництво, нерухомість ➡️ Державна реєстрація прав на нерухоме майно ➡️ Подати заяву.

Внесіть необхідну інформацію і скани документів, підпишіть заяву електронним підписом та отримайте лист про результат на е-пошту.

Послугу реалізувало Міністерство цифрової трансформації спільно з Міністерством юстиції України за підтримки Програми EGAP.