Формування безбар’єрної України стало спільною метою на всіх рівнях – державному, регіональному, місцевому

Дата: 30.05.2023 20:26

Очільник Берегівської РВА Віталій Матій спільно з першим заступником Виноградівського міського голови Адальбертом Сверенком провели моніторинг та оцінку ступеня безбар’єрності об’єктів комунального житлового, громадського призначення та транспортної інфраструктури м.Виноградів.

•  Оглянули Виноградівський центр надання адміністративних послуг, де в найближчий час планується реконструкція будівлі із встановленням пандусу, згідно державних будівельним норм і стандартів.
  •  Щодо будівлі, де на 2-му поверсі знаходиться управління соцзахисту населення, то при вході вже є пандус, а на першому поверсі облаштована кімната для прийому населення з кнопкою виклику.
  •  Також дали відмінну оцінку встановленому новому пандусу Виноградівської міської ради, що відповідає всім вимогам доступності.
  •  Станом на сьогодні тривають роботи з реконструкції вулиці та площі Миру, де дорожна інфраструктура і парк будуть відповідати вимогам безбар’єрності.

За словами очільника району, спільними зусиллями позбуваємося бар’єрів, адже доступність є важливою складовою будь-якого сучасного суспільства.

«Маємо створити рівні можливості та безперешкодне середовище для всіх категорій населення», - наголосив Віталій Матій.