Продовжуємо працювати над безбар’єрністю в районі, - очільник Берегівської РВА Віталій Матій

Дата: 31.05.2023 18:41

Очільник району Віталій Матій спільно з начальником управління освіти та культури Берегівської міської ради Едітою Бабяк оглянув на предмет безбар’єрності освітні заклади Берегівської громади, зокрема комунальну установу „Міський інклюзивно-ресурсний центр» міста Берегове.

Такий заклад обслуговує понад 70 дітей із інклюзивними потребами віком від 2 до 18 років.

За словами Едіти Золтанівни , при наявності в установі двох входів, присутній лише один пандус, та для створення комфортного простору й необхідних умов безперешкодного доступу дітей з інвалідністю до всіх приміщень установи, вирішується питання щодо встановлення другого пандусу.