Розвиток архівної справи в районі та інші важливі напрямки діяльності архівних установ в Берегівському районі

Дата: 02.06.2023 17:46

1 червня відбулася робоча зустріч очільника Берегівської районної військової адміністрації Віталія Матія з директором Державного архіву Закарпатської області Михайлом Місюком, обговорили ряд важливих питань щодо розвитку архівної справи в районі та інші важливі напрямки діяльності архівних установ в умовах війни.

Згодом відбувся обласний семінар-практикум для працівників відповідальних за діловодство та архів міських, сільських, селищних рад, установ, організацій Берегівського району.

Семінар проведено фахівцями Державного архіву Закарпатської області за ініціативи начальника відділу архіву Берегівської РДА Марії Мельник.

У роботі заходу взяли участь заступник голови Берегівської РВА Іштван Локіта та директор Державного архіву Закарпатської області Михайло Місюк.

Під час семінару розглянули такі питання:

•  нормативно-правова база з питань діловодства та архівної справи;
  •  порядок складання номенклатури у справ у діловодстві;
  •  загальні вимоги до створення управлінських документів згідно національного стандарту та їх реєстрація.

Учасники семінару мали можливість отримати відповіді від фахівців держархіву області на питання, що виникають у щоденній практичній роботі на місцях.