Дата: 31.05.2023 11:00

Відбулася нарада з керівниками органів управління освітою та закладів загальної середньої освіти Берегівського району.

Захід відбувся під головуванням першої заступниці голови Берегівської РДА Єви Данич за участю представників департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної військової адміністрації.

Розглянули питання вдосконалення мережі закладів загальної середньої освіти, проєкту утворення мережі комунальних ліцеїв та визначення пріоритетних напрямків діяльності комунальних ліцеїв до 2027 року.

Фахівці області проаналізували моніторинг наявної мережі закладів загальної середньої освіти територіальних громад Берегівського району та детально розповіли про створення проєктів мережі комунальних ліцеїв та шляхи забезпечення здобуття дітьми профільної середньої освіти у кожній територіальній громаді району з дотриманням вимог статті 32 Закону України, «Про повну загальну середню освіту».

У мультимедійному форматі учасники наради мали змогу ознайомитися з роботою системи електронних журналів та електронних щоденників на ліцензійних платформах, «Нові знання», «Human», «Єдина школа» у закладах освіти.Фото без описуФото без опису