Берегівський район відправив гуманітарну допомогу для постраждалих від руйнувань Каховської ГЕС

Дата: 08.06.2023 11:05

За дорученням очільника обласної ОВА Віктора Микити Берегівський район долучився до збору гуманітарного вантажу для допомоги жителям населених пунктів Херсонщини, які були затоплені через підрив росіянами греблі Каховської ГЕС.

За словами начальника Берегівської районнної військової адміністрації, наразі, за сприянням Берегівської районної Мальтійської служби допомоги, формується вантажівка з гуманітарною допомогою, яка згодом приєднається до колони вантажівок від Закарпатського краю.

Йдеться в першу чергу про продукти харчування, засоби особистої гігієни, теплові гармати, дитячий одяг, медикаменти, двоярусні ліжка з матрацами, тощо.

«Руйнування Каховської ГЕС – ще одне підтвердження для всього світу, що росія – країна-терорист. Наше ж завдання сьогодні – допомогти жителям, які опинилися в епіцентрі екологічної катастрофи, спричиненої російськими загарбниками. Тримаймося разом та допомагаймо один одному, єднаймося задля допомоги людям, яких рф знову залишила без рідних домівок”, — зауважив Віталій Матій.