Віталій Матій - начальник РВА участь у стартовій конференції проєкту «Стартова конференція проєкту «ZeroWaste: Theory for Everybody, Practice for Everyone in the Cross-Border Region»

Дата: 08.06.2023 11:13

Фото без описуОчільник Берегівської РВА Віталій Матій разом з керівництвом області очільником Закарпатської ОВА Віктором Микитою, Парламенським державним секретарем Міністерства зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Левенте Модьором бере участь у стартовій конференції проєкту «Стартова конференція проєкту «ZeroWaste: Theory for Everybody, Practice for Everyone in the Cross-Border Region».

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міністерство енергетики Угорщини, мета якого - будівництво сміттєсортувального заводу в селі Яноші Берегівського району, а також сталий розвиток території, яка перетинає українсько-угорський кордон з екологічної точки зору, створення основ системи управління відходами, умов для селективного збору відходів.