Начальник Берегівської РВА оглянув хід будівництва сміттєсортувального заводу у селі Яноші

Дата: 08.06.2023 17:32

Очільник Берегівського району Віталій Матій разом з головою Закарпатської облради Володимиром Чубірком та делегацією Угорщини на чолі з заступником Міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, Парламентським державним секретарем Левенте Модьором оглянули хід будівництва заводу механізованої переробки твердих відходів у селі Яноші.

Наразі тут іде підготовка до облаштування першої черги заводу. Зокрема — споруджується полігон для відходів, який передбачає кілька шарів ґрунту та спеціальних сумішей.

Загальна площа будівництва складає близько 30 гектарів. Нагадаємо, що уряд Угорщини вже після початку війни в Україні виділив додатково 2,5 мільйонів євро на добудову заводу. Згідно з проєктом, будівництво заводу має бути завершено до кінця поточного року.