Начальник РВА оглянув хід роботи з реконструкції магістральних каналів Верке.

Дата: 09.06.2023 11:41

Очільник Берегівської РВА Віталій Матій спільно з головою Закарпатської облради Володимиром Чубірком та делегацією Угорщини на чолі з заступником Міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, Парламентським державним секретарем Левенте Модьором оглянули хід проведення комплексних робіт з реконструкції магістральних каналів Верке.

З огляду на проблеми надзвичайних засух і паводків, які дедалі частіше виникають протягом останніх десятиліть та завдають значні матеріальні збитки обох країн, покращення управління водними ресурсами в Берегівському регіоні є спільним інтересом як України так і Угорщини.

Станом на сьогодні виконуються роботи з реконструкції магістральних каналів Верке, зокрема розчистка від намулу з одночасним його поглибленням до проектних відміток та підвищення пропускної здатності каналів, покращення водно-фізичних властивостей грунтів та недопущення підтоплення прилеглих територій Берегівської й Великобийганської територіальних громад.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису