6 червня - День журналіста України

Дата: 06.06.2023 11:02

Фото без описуЩороку, 6 червня відзначаємо День журналіста України.

Це свято людей, які цілодобово тримають інформаційний фронт. Саме вони, змогли показати усьому світу героїзм української нації, мужність і незламність наших захисників і стійкість усіх українців.

Дякуємо за професійність і за незмінне почуття справедливості.

Бажаємо успіхів у нелегкій праці, моральної стійкості, заслуженого суспільного визнання та непохитної віри у швидку перемогу України!

З нагоди відзначення Дня журналіста України начальник Берегівської районної військової адміністрації Віталій Матій привітав журналістів краю та відзначив спільними грамотами Берегівської РДА та районної ради за багаторічну плідну працю, конструктивне висвітлення актуальних питань регіонального розвитку, високу професійну майстерність.

Зі святом вас, журналісти, інформаційники, редактори, оглядачі, дописувачі освітянської та профспілкової преси!