З робочим візитом в області перебуває керівництво USAID і Проєкту Агентства «ГОВЕРЛА».

Дата: 15.06.2023 17:04

Заступник голови Закарпатської ОВА Василь Іванчо зустрівся з керівником програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку Маратом Кюрчевським та керівником Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Габріелем Абрагамом.

Разом вони обговорили вже реалізовані ініціативи в межах підписаного меморандуму та плани щодо подальшої діяльності.

Василь Іванчо прокоментував, що спільно з партнерами зосередили увагу на підтримці громад та області загалом, оскільки мають схожі погляди на спільну роботу в напрямку розвитку Закарпаття. До того ж за рік такої взаємодії наші ТГ отримали по десять ноутбуків і мультифункціональних пристроїв, а в непрості часи – ще й генератори та паливо.

«Важлива складова – підтримка і в питаннях стратегічного й просторового планування, забезпечення інклюзивності під час надання туристичних послуг та розвитку молодіжної політики. Зокрема, нині в області за підтримки Проєкту USAID "ГОВЕРЛА" відбувся потужний молодіжний форум.

Попереду чимало роботи, яка, впевнений, буде не менш результативною», — підкреслив заступник голови ОВА.

Насамкінець Василь Іванчо подякував Марату Кюрчевському та Габріелю Абрагаму за спільно реалізовані проєкти в нашому регіоні.Фото без опису