Підготовка господарського комплексу та установ бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років

Дата: 22.06.2023 14:43

Сьогодні під керівництвом першої заступниці начальника Берегівської районної військової адміністрації Єви Данич відбулася нарада щодо підготовки господарського комплексу та установ бюджетної сфери Берегівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років.

Участь у нараді взяли заступник начальника Берегівської районної військової адміністраці Іштван Локіта, директор філії „Берегівське лісове господарство” ДП «Ліси України» Ярослав Олійник,  голови територіальних громад району, головний лікар Берегівського центру ПМСД Володимир Дзерин та керівники відповідних відділів Бергівської РВА.

Питанням порядку денного:

• вирішення проблемних питань підготовки до осінньо-зимового опалювального періоду;
  • забезпечення паливними дровами першочергово населення відповідно до їх потреб та закладів соціальної сфери (освітні, медичні, культурні, соціального захисту населення) місцевих рад району.

Керівник Берегівського держлісгоспу проінформував присутніх про поточний стан реалізації паливних дров, орієнтовні обсяги їх продажу, першочерговість та способи поставок.

Присутні обговорили ситуацію, яка виникає в кожній громаді по забезпеченню дровами, а також ряд наступних важливих питань, зокрема:

• забезпечення громадян району соціальним житлом;
  • моніторинг та оцінка ступеня безбар’єрності об’єктів комунального житлового, громадського призначення та транспортної інфраструктури.Фото без описуФото без описуФото без опису