У День Конституції України керівництво району віддало данину пошани та пам’яті до пам’ятника Тараса Шевченка

Дата: 28.06.2023 11:02

28 червня 1996 року Верховна Рада України від імені українського народу прийняла Основний Закон держави. Прийняття Конституції України стало відправною точкою на шляху побудови сильної, соборної, демократичної, незалежної, правової держави.

Віддаючи данину пошани та пам’яті, у День Конституції начальник Берегівської РВА разом із керівниками правоохоронних органів, ДСНС, установ, організацій району, прикордонників, військовослужбовців, поклали квіти до пам’ятника Тараса Шевченка - головного борця за права українського народу та вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх, хто віддав своє життя за мир і наше світле майбутнє.

Україна – єдина, неподільна, вільна і самостійна держава. Основний Закон закріплює, що територія України є цілісною і недоторканною. Сьогодні українці віддають життя не тільки заради збереження цілісності кордонів, а й виборюють саму можливість цивілізованого майбутнього для себе і своїх нащадків.

Ми переможемо! Дай Боже сили і єдності!

З Днем Конституції!

Слава Україні! Героям слава!