Забезпечення безбар’єрного доступу до медичних закладів району є одним з першочергових завдань

Дата: 30.06.2023 10:53

Попри війну в нашій державі, продовжуємо створювати безбар’єрне середовище на районному рівні.

Під час робочого візиту до Великобийганської територіальної громади, перша заступниця голови Берегівської РДА Єва Данич, спільно з головним лікарем Берегівського центру ПМСД Володимиром Дзерином оглянули хід ремонтних робіт із реконструкції та встановлення нового пандусу в будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Гать Берегівського центру ПМСД.

Облаштування будівель громадського призначення пандусами – є одним із заходів, спрямованих на забезпечення безперешкодного доступу маломобільних груп населення.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису