Дата: 29.06.2023 16:56

Сьогодні начальник Берегівської районної військової адміністраці Віталій Матій взяв участь у засіданні п’ятнадцятої сесії Берегівської районної ради VIII скликання.

За словами очільника, на засіданні розглянули питання про передачу комунального майна, внесли зміни до попередніх рішень районної ради щодо районного бюджету, а також до Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади, та інше.

Разом із головою районної ради Карлом Резешом, вручили волонтерам району спільні грамоти за активну участь в організації заходів по наданню гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, активну громадську позицію та патріотизм.Фото без описуФото без описуФото без опису