Відзначення 5-ї річниці створення батальйону Берегівської територіальної оборони

Дата: 30.06.2023 17:01

Сьогодні, з нагоди відзначення 5-ї річниці створення батальйону Берегівської територіальної оборони, начальник Берегівської районної військової адміністрації Віталій Матій привітав особовий склад підрозділу.

Подякував кожному бійцю за рішучість та патріотизм, за великий внесок у захист нашої Батьківщини. Побажав якнайшвидшої перемоги, миру та відновлення України.

Очільник району, спільно з директором філії „Берегівське лісове господарство” ДП «Ліси України» Ярославом Олійником, надав для потреб батальйону мікроавтобус.

"Продовжуємо підтримувати наших захисників, адже війна триває і перемогти в ній ми можемо тільки разом", - Віталій Матій.

Наближаємо перемогу, кожен на своєму місці.

Слава Україні!

Героям слава!Фото без описуФото без описуФото без опису