В Берегівській РВА відбулася ознайомча зустріч директора Агенції регіонального розвитку з головами територіальних громад району

Дата: 04.07.2023 10:23

В Берегівській РВА відбулася ознайомча зустріч новопризначеного директора Агенції регіонального розвитку Закарпатської області Ганни Цімболинець з головами територіальних громад Берегівського району.

Під час дискусії обговорили деталі подальшої співпраці, окреслили найважливіші питання щодо пропозиції інвестицій для розвитку та привабливості громад району, які ввійдуть у майбутню платформу інвестиційних проєктів Закарпаття.

Під час засідання, учасники отримати рекомендації щодо більш ефективного реагування на виклики в сфері розбудови, розвитку бізнесу та інвестиційного потенціалу кожної територіальної громади.

«Попри повномасштабну війну, маємо надалі працювати та формувати зміни до стратегій розвитку наших громад, розробляти інвестиційні плани й налагоджувати проєктну діяльність. Спільними зусиллями нам вдасться втілити в життя усі наші амбітні плани»,- наголосив очільник району.Фото без описуФото без опису