Розвиваємо імунітет малюків: вакцинація як ефективний захист від інфекційних хвороб.

Дата: 27.06.2023 15:11

Фото без описуВакцинація - це один з найбільш ефективних способів захисту дитини від інфекційних захворювань. Вакцини допомагають зміцнити імунну систему дитини та захищають її від різних вірусів та бактерій, які можуть спричинити серйозні ускладнення, такі як менінгіт, поліомієліт, кашлюк, дифтерія, гепатит В та інші небезпечні захворювання.

Відмова від вакцинації може призвести до серйозних наслідків, таких як розвиток інфекційних хвороб та ускладнень, які можуть негативно вплинути на здоров'я вашої дитини.

Згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я та Міністерства охорони здоров'я України, новонароджених слід вакцинувати відповідно до графіка вакцинації.

Зазвичай перша вакцина проводиться ще у пологовому будинку проти гепатиту В. Потім необхідно провести серію вакцинацій протягом першого року життя дитини.

Усі вакцини, які використовуються в Україні, пройшли ретельні клінічні випробування та отримали реєстраційне посвідчення. Це означає, що вони є безпечними та ефективними для використання у вашої дитини.

Вакцинація є найбільш ефективним способом захисту дитини від інфекційних захворювань, і Зокрема, вакцинація проти кору, краснухи та паротиту (ККП) є обов'язковою в Україні. Ці захворювання можуть призвести до серйозних ускладнень, таких як запалення легенів, мозку, зниження здатності до вагітності та інші.

Важливо зазначити, що вакцинація не тільки захищає дитину, але й сприяє загальному зниженню захворюваності в суспільстві.

Це допомагає попередити поширення інфекційних хвороб, які можуть мати небезпечні наслідки для людей зі слабким імунітетом та інших уразливих груп населення.

Ми радимо всім батькам дотримуватися графіка вакцинації та довіритися фахівцям в галузі охорони здоров'я. Вакцинація є безпечним та ефективним способом захисту дитини від небезпечних інфекційних захворювань, який допомагає зберегти здоров'я та життя вашого малюка.