Засідання комісії щодо погодження відключення електроенергії

Дата: 13.07.2023 08:44

Сьогодні, під головуванням першої заступниці Берегівської РВА Єви Данич відбулося чергове засідання комісії з розгляду питань погодження відключення споживача від електроенергії.

На розгляд було подано 29 непобутових споживачів, які боргують за сплату електроенергії.

Членами комісії ретельно розглянуто кожне звернення щодо відключення від електроенергії боржників та ухвалено відповідні рішення про погодження на відключення або ж про заборону на такі дії постачальника електроенергії.

Берегівська районна військова адміністрація закликає всіх споживачів до відповідального розрахунку за спожиті ресурси та надані комунальні послуги, адже кожна вчасно сплачена гривня - це внесок у перемогу на не менш важливому для України економічному фронті.