Шахрайська схема «Друг просить у борг у месенджері»

Дата: 13.07.2023 08:47

Шахрайська схема «Друг просить у борг у месенджері»:

Якщо у соцмережі ви отримали таке повідомлення, не поспішайте: переконайтеся, чи справді вашому товаришу потрібна фінансова допомога.

Ось кілька правил безпеки:

• перетелефонуйте другу за номером, який ви точно знаєте, а не за тим, що вказаний на сторінці у соцмережах.
  • запитайте друга про те, що можете знати тільки ви - таке питання викриє шахрая;
  • напишіть спільним друзям у соцмережах і запитайте, чи не отримували вони подібних повідомлень від людина, яка просить у вас фінансову допомогу.

Окрім того, закликаємо вас захистити свої акаунти від можливого зламу. Це можна зробити так:

• створюйте надійні, складні паролі та не використовуйте один пароль для кількох ресурсів;
  • вмикайте двофакторну аутентифікацію всюди, де є така можливість;
  • не переходьте за сумнівними гіперпосиланнями, навіть якщо вони надійшли від друга.

Пам’ятайте: якщо акаунт зламати, зловмисники можуть розсилати посилання, за якими ховається вірус або фішинговий ресурс.