Грамоти від генерала Валерія Залужного для школярів Берегівського району

Дата: 19.07.2023 12:50

Ми – нескорені, і особливою нашою гордістю є діти, які виявляють неймовірну силу духу, хоробрість та самопожертву в умовах повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Незважаючи на свій юний вік, вони активно долучаються до підтримки наших воїнів на фронті.

В знак подяки за дитячу ініціативність та ентузіазм голова Берегівської РВА Віталій Матій разом з начальником Берегівського РТЦК та СП Сергієм Зейканом вручили відзнаки юним волонтерам району.

За сприяння ЗСУ України у наближенні Перемоги над ворогом грамотами за підписом головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного нагороджено: Домініку Шкелебей, Нелю Серманяк, Олександра Шаланкі, Анастасію Шойного.

"Своїми діями ви щодня наближаєте нашу перемогу! Дякуємо вашим батькам та вчителям за виховання, дякуємо дітям за небайдужість та віру в перемогу", – зазначив Віталій Матій.

Слава Україні!

Героям слава!Фото без опису