Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

Дата: 27.07.2023 10:29

Фото без описуСьогодні, 27 липня, в приміщенні комунального некомерційного підприємства «Берегівської лікарні ім. Бертолона Ліннера, Берегівської міської ради» відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

За дорученням очільника району Віталія Матія перша заступниця голови Берегівської РДА Єва Данич привітала медичних працівників з нагоди їх професійного свята.

«Шановні працівники медичної сфери! Щиро вітаю вас із професійним святом! Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший Господній дар – життя. Ваша доброта, турбота і безкорислива готовність допомогти , завжди залишають слід у серцях тих, кому ви допомагаєте. Кожен ваш вчинок - це подвиг, і ви здатні змінити світ до кращого, лікуючи тіла і душі», - наголосила у своєму вітальному слові Єва Данич.

Окрім урочистого привітання, за сумлінне виконання функціональних обов’язків, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в наданні медичної допомоги населенню району та з нагоди відзначення Дня медичного працівника, нагородила спільними грамотами голів Берегівської РДА та Берегівської райради найкращих медичних працівників району.

Дякуємо Вам за ваші безцінні зусилля та відданість медичній справі.

Нехай у вашому житті завжди буде радість від професійних здобутків і підтримка від тих, хто оточує вас з любов'ю!