Візуалізація проєкту реконструкції та благоустрою центральної площі і прилеглих будинків на Херсонщинісмт Велика Олександрівка

Дата: 28.07.2023 15:56

За ініціативи Закарпатської ОВА фахівці розробили візуалізацію проєкту реконструкції та благоустрою центральної площі й прилеглих будинків смт Велика Олександрівка на Херсонщині. Про це повідомив перший заступник керівника краю Мирослав Білецький.

За його словами, це наступний етап роботи нашої області в межах втілення національного проєкту Президента Володимира Зеленського «Пліч-о-пліч».

Селище дуже постраждало від російських обстрілів, тому чимало будівель, автошляхів пошкоджені або зруйновані повністю.

«Щоб максимально зберегти населений пункт, повернути в нього життя, яке було до окупації, архітектори, інженери зробили фільмування території й детально спроєктували майбутній вигляд центру Великої Олександрівки», – прокоментував Мирослав Білецький.

Також він додав, що на своєму місці тут залишаться селищна рада, будинок культури, але з’явиться монумент Збройним силам України. Буде зелена зона, дитячий майданчик, пішохідна та паркувальна зони, автобусна зупинка – і все це з дотриманням всіх вимог безбар’єрності.