На Закарпатті запрацювали дві тимчасові переправи через річку Тересва

Дата: 30.07.2023 18:53

Сьогодні на Тячівщині запрацювали дві альтернативні тимчасові переправи через річку Тересва.

Транспортне сполучення між громадами та забезпечити рух транспорту автодорогою Н-09 вдалося у рекордні строки, зауважив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

За його словами, цілодобово 50 фахівців і 40 одиниць техніки безперервно працювали, щоб виконати це надскладне й надважливе завдання. На облаштування переправ не витрачено жодної гривні бюджетних коштів.

«Ми зекономили декілька мільйонів гривень: вони залишилися в бюджеті та будуть спрямовані на закупівлю ударних дронів для закарпатських підрозділів ЗСУ», – прокоментував Віктор Микита.

Очільник області подякував краянам, справжнім фахівцям і патріотам, які в критичній ситуації не залишили громаду в біді, об’єдналися, щоб повернути її до звичного життя. Також під час огляду роботи тимчасової переправи голова ОВА відзначив спеціалістів, які брали участь у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.