У Берегівському районі тривають комісійні обстеження літніх таборів щодо готовності їх діяльності влітку 2023 року

Дата: 21.07.2023 14:12

Фото без описуЗ метою встановлення готовності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до надання послуг, членами Берегівського районного оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей, проведено комісійне обстеження дитячого літнього табору на базі навчально - консультаційного центру с.Пийтерфолво, Берегівського району.

У ході обстеження здійснено вивчення необхідної документації, проведена просвітницька робота з керівником та працівниками, щодо дотримання безпекових вимог та неухильного дотримання алгоритму дій під час сигналу «Повітряна тривога».

З відповідальними за організацію харчування у таборі провели роз’яснювальну роботу щодо санітарно – гігієнічних вимог утримання приміщень та обладнання, дотримання особистої гігієни персоналом, вимоги до постачання, безпечності, якості умов зберігання продуктів харчування, продовольчої сировини та технології приготування страв.

Після обстеження комісія дала позитивний висновок щодо готовності закладу до прийому дітей та підписала акт приймання дитячого оздоровчого табору.Фото без опису

У роботі штабу взяли участь: Єва Данич - перша заступниця голови Берегівської РДА, представники районного управління соціального захисту населення та відділу з питань освіти Берегівської РВА, управління Держпродспоживслужби в районі, представники правоохоронних органів та ДСНС.