Меморандум про співпрацю між Берегівською РВА та оздоровчо-рекреаційним комплексом «Косино»

Дата: 31.07.2023 16:54

Сьогодні начальник Берегівської РВА Віталій Матій разом із представником Асоціації «Термальні води України» Євгеном Ревтою підписали меморандум про співпрацю між Берегівською РВА та оздоровчо-рекреаційним комплексом «Косино» в напрямку оздоровлення та відпочинку дітей у канікулярний період.

В рамках Меморандуму, упродовж серпня 2023 року, на базі аквапарку «Косино» планується охопити безоплатним оздоровленням та відпочинком 920 дітей-учнів та 210 педагогів закладів загальної середньої освіти Берегівського району.

Графік та кількість відвідувачів формувалися відповідно до кількості дітей у громадах, відтак:

•  з Берегівської та Виноградівської громад до відпочинку залучено – по 160 учнів;
  •  з Королівської та Вилоцької громад – по 120 учнів;
  •  з Батівської, Кам’янської та Пийтерфолвівської громад – по 80 учнів,;
  •  з Великоберезької та Великобийганської громад – по 60 учнів.

"Впевнений, що цей відпочинок принесе безліч позитивних емоцій та спогадів", - наголосив очільник району.

Дякуємо за співпрацю та підтримку команді оздоровчо-рекреаційного комплексу «Косино».