Президент України Володимир Зеленський відвідав Берегівщину

Дата: 03.08.2023 08:14

Президент Володимир Зеленський відвідав Берегівський район де у місті Берегове нагородив наших захисників – закарпатських угорців зі складу 128-ї ОГШБр та 101-ї ОБрТрО – державними відзнаками й поспілкувалися з представниками угорської спільноти краю.

Це історична подія для Берегівщини, адже зустріч з громадою в такому форматі відбувається вперше.

Були присутні голови територіальних громад району, представники угорської національної спільноти, громадських організацій і релігійних конфесій та, найважливіше, наші військові – закарпатські угорці, котрі захищають незалежність України на фронті в складі Сил оборони ще з 2014 року.

Відбулася відверта й конструктивна розмова про головне – спільну роботу заради перемоги. Президент подякував за роботу під час повномасштабного російського вторгнення та дбайливе ставлення до переселенців, котрі тимчасово проживають на Закарпатті.

Громади прийняли десятки тисяч переселенців з різних куточків України, іноді надаючи прихисток у власних оселях, віддаючи частину їжі зі свого столу, передаючи одяг зі своїх шаф, надавали роботу, за потреби перевозили переселенців на своєму транспорті, прийняли дітей на навчання в заклади освіти, лікували, збирали кошти на підтримку ЗСУ, закуповували спорядження, дрони, транспорт, бронежилети й багато іншого для захисників на фронт.

Наприкінці Президент вручив нашим військовим державні нагороди: ордени «За мужність» IIІ ступеня та медалі «За військову службу Україні» й «Захиснику Вітчизни».

Дякуємо за підтримку! Ми пишаємося! Україна пишається!

Стоїмо разом, плече до плеча!

Ми переможемо, ми – на своїй землі!

Слава Україні!

Героям слава!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису