Віталій Матій провів нараду щодо результату обстежень автомобільних та пішохідних мостів та мостових переходів району

Дата: 08.08.2023 15:29

Результат проведених на території Берегівського району обстежень автомобільних та пішохідних мостів та мостових переходів, які перебувають у комунальній власності – ключове питання наради з головами територіальних громад яку провів начальник Берегівської РВА Віталій Матій.

У нараді також взяв участь заступник голови Берегівської РДА Іштван Локіта.

Заслухали учасників щодо узагальненої інформації результату процедури візуальної перевірки та здійснення експрес-інструментальної оцінки стану основних елементів мостових споруд у всіх територіальних громадах району та обговорили шляхи вирішення проблемних питань та проведення заходів практичної реалізації реконструкції або ремонту таких об’єктів.

За словами очільника району, зараз як ніколи маємо згуртуватися, знаходити та дотримуватися зважених рішень задля безпеки усього населення району та попередження аварійних ситуацій.

Балансоутримувачі несуть відповідальність за належний стан пішохідних та автомобільних мостів, які перебувають у них на балансі. Тому, потрібно щороку проводити обстеження мостових споруд та підтримувати належний експлуатаційний стан.Фото без описуФото без описуФото без опису